Нікі Мінаж ледь не виступила на фейковому фестивалі в Китаї

0
203

Реперка пролетіла майже 10000 кілометрів, очікуючи, що виступить в Шанхаї на фестивалі, що має назву «Djakarta Warehouse Project China».
Проте виявилося, що ця подія – всього лише афера, й її керівники просто взяли назву популярного фестивалю в Індонезії, анонсувавши, що захід у Шанхаї – його «спін-офф».
Представник справжнього фестивалю у Балі повідомив, що використання їх назви було незаконним: “Захід, який проходить 17-18 листопада 2018 року у Шанхаї – це несанкціоноване використання торговельної марки DWP, – сказано в повідомленні DWP International. – Бренд DWP ніяк не пов’язаний з цією подією”.
У відповідь представники фейкового фестивалю заявили, що їх захід є законним, і був санкціонований DWP.

Поки тривали суперечки, Нікі Мінаж оголосила, що відмовляється брати участь в події, незважаючи на те, що на її виступ очікували тисячі людей, які заплатили понад 400 доларів за квиток.
У відео, яке вона опублікувала у своєму Instagram-акаунті, Мінаж звернулася до шанувальників: «Я повернуся до своїх справжніх фанатів, у Шанхай, у Китай. Я вас дуже люблю і повернуся з кращим партнером, окей?»


У Нікі Мінаж доволі велика аудиторія шанувальників у Піднебесній. «Ми тебе любимо!», «Будь ласка, не думай погано про Китай!» – це та багато іншого написали китайські фанати у Твіттері після випадку з фальшивим фестивалем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here