Нікі Мінаж: перемога Cardi B та мережевий булінг

0
441

Іменита виконавиця музики у стилі хіп-хоп оприлюднила у своєму Twitter офіційну відмові від участі у літньому фестивалі BET. Причиною такої скандальної новини став своєрідний формат булінгу у мережі. Співачку не надто прийнятно зрівняли із  реперкою Cardi B, яка, на відміну від своєї конкурентки по сцені, таки отримала омріяну статуетку Греммі.
Не минуло й кількох днів, як індустрію реп-музики сколихнула небувала новина. Жінка-репер, тобто Cardi B, зуміла вибороти перемогу на найбільш значущій події року у сфері музики. Перемога набула історичного значення, оскільки востаннє подібне траплялось аж двадцять років тому (подібне: кращим реп-альбомом року став жіночий альбом).


Відтак, зовсім згодом у мережі з’явилась відповідь шанувальників на приголомшливу новину: «Тим часом Нікі Мінаж тягне Cardi B за її кучері». Як не дивно, такий коментар аж надто не припав до душі виконавиці, що опинилась лише за крок до тріумфу.
До слова, НікІ Мінаж була номінована на премію Греммі десять разів поспіль, але жодного разу не забирала бажану статуетку. Напевно, булінг  у мережі став останньою краплею – зірка вирішила перепочити. Точніше, як вона сама зазначила, відмовитись від літньої серії фестивалів на користь гастролів.


А також, Нікі Мінаж додала: «Я не можу в достатній мірі подякувати всім за ту підтримку, яка змушувала мене рухатись до перемоги. Усім, хто бодай словом сказав щось приємне про мою творчість, дякую. Почула я це чи ні, я це відчула. Від усього серця. Я дуже вас люблю. Залишайтесь зі мною».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here