Оксана Марченко йде з шоу “Х-фактор”

0
1198

Телеведуча Оксана Марченко здивувала шанувальників на сторінці в Facebook несподіваною новиною. Оксана розповіла про зміни в її житті і заявила, що більше не буде ведучою шоу “Х-фактор”. Марченко починає роботу над новим телевізійним проектом.
“Друзі, хочу привітати всіх вас з прийдешнім Святом Свят – світлим Христовим Воскресінням! Особисто для мене цей день – це Воскресіння Життя, це нове народження, це початок чогось великого, чистого і прекрасного. Щиро всім бажаю цього Небесного почуття, бажаю, щоб Благодать Божа, торкнулася, хоча б, краєчка кожної вашої долі! щоб ваші душі переповнювала радість світла!
Щоб все краще і нове – втілювалося в вашому житті. Бажаю, щоб Любов стала для кожного тією їжею, без якої ми не можемо існувати. Прийдешнє Воскресіння Христове, приносить і в моє життя великі зміни. Я з величезною вдячністю прощаюсь з коханим “Х-фактором” і нескінченно дякую своїм колегам, професіоналам – телевізійникам, з якими мені пощастило працювати.
Я з величезною любов’ю буду згадувати наших приголомшливих учасників, які назавжди залишаться в моєму серці. І з великою радістю повідомляю, про те, що я починаю працювати над новим телевізійним проектом, який я вважаю великим творчим етапом свого життя ” – поділилася зірка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here