П’янючі адвокати домагаються дубайських поліцейських

0
940

Хочеться вірити в те, що адвокат – лице порядне та виховане, тим паче, якщо їх двоє, вони певно, мають викликати відчуття довіри. Та, не  все так райдужно, як хоче здаватися, на перший погляд.
Дві сестри близнючки-білявки, за освітою юристи, встигли накосячити, живучі в Дубаях. А саме, їх заарештували за погане поводження із жінкою полісменом, коли вони були накачані алкоголем, та ще невідомо чим.

Дівчатка добре відпочили у серпні минулого року, це мало наслідки. На днях, з приводу їх п’яних витівок, розпочався суд. Якщо провину доведуть, їм світить три роки в’язниці.
Саша та Альона паркер працювали у юридичній фірмі в Дубаях, та активно хизувалися бікіні-фото та своїм гламурним життям. Та, одного прекрасного дня, вони перегнули палицю та почали домагатися і знущатися із жінки – представника правопорядку.
Здавалося б, ніжні створіння жіночої статі, а виявилося, навіть вони здатні на насилля. То ж, друзі, коли п’єте, тримайте себе у руках, навіть, якщо ви в чужій країні, це не звільняє вас від покарання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here