Подруга Ембер Херд стала на бік Джонні Деппа у справі про побиття

0
971

Так легко спаплюжити репутацію культового актора. Варто тільки залучити його до гучного скандалу. А ще краще, якщо «постраждалою» виявиться жінка. У такому разі, навіть після юридичного доведення невинності вкрай складно знову вибороти довіру у прихильників. Менше з тим, поки ніхто не квапиться виправдовувати знатного голлівудського актора Джонні Деппа у справі про побиття Ембер Херд, його колишньої дружини.
Принаймні, до недавнього часу Феміда схилялась на бік «постраждалої». Допоки спільна подруга знаменитостей, дизайнерка інтер’єрів Лора Дівенер не заявила, що дійсність може виявитись дещо інакшою, аніж її описує Ембер Херд. Дівчина, що переконано вважає себе близькою подругою екс-партнерів, заявила, що жодного разу не чула скарг від Ембер. Ба більше – ніколи не було ні натяку на побиття.

«У жоден із цих днів, одразу після заяви про жорстоке поводження, я не помічала яких-небудь ознак фізичного насильства чи травм, включно з почервоніннями, набряками, порізами чи пошкодженнями будь-якого характеру», – переконує Лора Дівер. Тим часом, адвокати сторони захисту заявляють, що свідчення подруги сім’ї ще не підтверджують невинність підсудного.
За офіційним повідомленням, востаннє Лора зустрічала Ембер днями після 21-го травня 2016 року, коли й у подружньому житті скандальних колишніх відбувся заявлений акт насильства з боку Джонні Деппа. Відтак, дизайнерка із впевненістю заявила, що тоді не зауважила на тілі своєї подруги жодних слідів побиття. Разом з тим, і власне Ембер Херд не поспішала скаржитись на чоловіка – усе йшло звичним чином.

Нагадуємо, про побої від чоловіка американська акторка повідомила за допомогою соціальних мереж, поширивши прикрі кадри із синцями та порізами на своїй офіційній сторінці в Instagram. З того дня і розгорівся гучний скандал стосовно насильства у сім’ї Джонні Деппа та Ембер Херд. І в життя іменитого актора усе пішло наперекір. Хоча й звинувачуваний усіма силами намагався довести, що подібні кадри є нахабним наклепом, світ опинився на боці постраждалої жінки.
Сьогодні ж Джонні Депп як ніколи наблизився до омріяного виправдання. Хоча й дивно, чому спільна подруга екс-коханців обрала «свій бік» настільки пізно. І поки ведеться розслідування, Лора Дівенер не припиняє розповсюджувати у пресі своє міркування стосовно гучної заяви її близької та, ймовірно, колишньої подруги Ембер Херд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here