Подруга Меган Маркл заговорила про расизм у британській пресі

0
376

Вона, індійська супермодель зі світовим іменем, нерідко зачіпає тему расизму, адже й сама чула про неї не з чуток. Пріянка Чопра ще з раннього дитинства страждала від проблеми «інакшого» ставлення, що нерідко межувало із ненавистю. Втім, цього разу «головним героєм» її висловлювання стала Меган Маркл, екс-акторка та нинішня представниця королівського сімейства Британії.
Тим часом, як герцогиня Сассекська з’являється на публіці вкрай рідко, британська преса взялась за активне обговорення життя новоспеченої матусі. Якщо для тамтешнього суспільства подібна полеміка стосовно королівського дому може здаватись звичною, Пріянка Чопра не змогла оминути повз увагу кричущий расизм. Близька подруга Меган Маркл не стерпіла і таки заговорила про нетерпимість ЗМІ до «американської» дружини принца Гаррі.

Ні для кого не секрет, що Маркл нерідко стає об’єктом чуток і расистських коментарів у пресі. Подібного би не виникало, якби не стосунки акторки із внуком Єлизавети ІІ, принцом Гаррі. Із 2016-го року і до сьогодні громадськість ніяк не може осмислити факт того, що представниця двох рас змогла вийти заміж за британського принца та отримати титул герцогині.
Що цікаво, після народження у подружжя герцога та герцогині Сассекських первістка скандали не вгамувались, радше навпаки – набрали небувалих обертів. Якось навіть принца Арчі порівняли із мавпеням, що взагалі не вписується у жодні рамки прийнятного. Так чи інакше, одна із найближчих подруг Меган Маркл не змогла довго мовчати і нарешті публічно висловилась.

В одному зі своїх інтерв’ю Пріянка Чопра зізналась, наскільки їй нестерпно спостерігати за расизмом по відношенню до її подруги у британській пресі. Особливо зважаючи на те, що сама нерідко ставала жертвою нетерпимості. «Я бачила це, і це дійсно прикро. Але, якщо є хтось, хто міг би впоратись із подібним – так це лише вона сама».
Також супермодель індійського походження зазначає, що Маркл аж ніяк не змінилась порівняно із собою колишньою, «менш відомою». Зараз, як і раніше, вона залишається усе тією ж. І те, що ми бачимо на телеекранах – це і є справжня Меган Маркл. Принаймні, у цьому переконана Пріянка Чопра. До того ж, супермодель зазначила, що усі чутки на предмет погіршення її стосунків із Маркл є цілковитою маячнею.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here