Поліцейський-вбивця погрожує розправою Бейонсе та її сім’ї

0
611

Поп-діва зі своїм чоловіком Джей Зі проводять відпустку в Сардинії, тому на даний момент за її життя турбуватися не варто. Як повідомляють західні ЗМІ, поліцейський-вбивця погрожує розправою Бейонсе та її сім’ї, оскільки та виступала на підтримку мітингу проти колишнього служителя правоохоронних органів США.
Агресором виявився той самий Джордж Циммерман, який шість років тому застрелив темношкірого підлітка, Трейвона Мартіна. Екс-поліцейський направив лист продюсеру фільму “Історія Трейвона Мартіна”, в якому були погрози на сторону Бейонсе.

Він описує, що співачка та її рідні випробують справжній жах за те, що вона наважилася так з ним вчинити. Відзначимо, що занепокоєння за долю вбитого хлопця артистка проявила не дарма, оскільки загиблий був беззбройний в день смерті та не робив ніяких незаконних дій.
Як наслідок, Джорджа Циммермана виправдали, хоча факт перевищення посадових повноважень на обличчя. Це обурило не тільки звичайних американців, а й багатьох зірок шоу-бізнесу.
До слова, Бейонсе, в разі збору доказів загроз життю з боку Циммермана, може домогтися навіть взяття під варту свого кривдника. Але як на цей факт відреагувала сама артистка, яка знаходиться на відпочинку в Італії, поки що невідомо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here