Психолог порадив Девідсону уникати колишню

0
417

Триматись подалі від Аріани Гранде – виокремив чи не основну пораду для Піта Девідсона його особистий психолог. Та додав: «Від цього залежить твоє життя». Втім, у будь-якому разі, після розриву із нареченою психічне здоров’я Піта почало погіршуватись.

«Життя Піта Девідсона перебуває на межі, й Аріана Гранде ставить його під загрозу численними спробами налагодити контакт із колишнім», – запевняє доктор Дрю. Хейтери кіноактора нещодавно охарактеризували його як «evil» (злий), що не вперше. Піт тривалий час страждає від кібербулінгу, ще із моменту його розлучення із коханою.

Хотіла Аріана цього чи ні, але її недавній кліп до синглу «Thank u, next» добряче підлив масла у вогонь. Після оприлюднення треку минуло не так багато часу, як Піт не витримав та зірвався – прямо у соцмережах.
Девідсон опублікував низку звернень до своїх ненависників, у яких натякав на можливість вчинення самогубства. Гранде відреагувала миттєво, але, як зазначив психотерапевт, від цього стало тільки гірше.

Доктор Дрю, зважаючи на останні події, визначив за необхідність особистий простір свого пацієнта. Жодних зв’язків із Аріаною, а зустрічей – тим паче. Хейтерам у соцмережах також варто тримати себе в руках, адже від цього залежить не лише психічне здоров’я Девідсона, але і його життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here