Репер Future заборонив пускати в клуб повних людей

0
351

Бодіпозитив закінчується там, де з’являється репер Future. Музикант заборонив пускати в клуб відвідувачів із зайвою вагою, поки відпочиває там з друзями.
Про це розповіла плюс-сайз модель Наомі Чапут, яка не зуміла пройти в заклад – охорона розвернула її разом з подругою ще на вході, а промоутер клубу Story пояснив: “Навіть не намагайтеся туди втиснутися, Future сказав, щоб товстунів не було”.


Наомі розповіла про гучний випадок фетфобії своїм передплатникам: “Мене не цікавила зустріч з якимось *** репером. Справа в тому, що на дворі 2019 рік, а ми все ще можемо заборонити кудись пускати повних людей”.
Модель хотіла просто розслабитися після напруженого робочого тижня, але для цього, мабуть, треба було вибрати день, коли Future буде зайнятий – за словами промоутера, правило “без товстих” діє кожен раз, коли приходить репер.


Чапут написала кривдникові особисто, вирішивши з’ясувати, чи не обманув клуб репера, прикрившись його іменем, і отримала туманна відповідь: “Ти набрехала. Треба було сказати, що цю *** тобі сказали в Story. А ти назвала моє ім’я”. Наомі та її юристи намагаються з’ясувати, хто в підсумку зобов’язаний вибачитися перед дівчиною, і мають намір покарати фетфобів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here