Режисер “Богемної рапсодії” заплатить “потерпілому” 150 тис. доларів за зґвалтування

0
300

Минулого року стрічка “Богемна рапсодія”, режисером якої став Браян Сінгер, стала найкасовішим фільмом 2018 і однією з найкращих біографічних картин за усю історію. Здається, справжній успіх та визнання прийшли до режисера і вже ніщо не могло зіпсувати його репутацію. Однак, не так сталося, як гадалося.
53-річного Браяна Сінгера звинуватили у зґвалтуванні підлітка. Сама жертва, а саме Цезар Санчес-Гузман, подала до суду ще у 2017 році, однак режисер ці звинувачення спростував та заперечив.
Потерпілий (або ні) розповів, що це сталося ще у далекому 2003. За його словами, вони зустрілися на вечірці на яхті з нагоди прем’єри фільму режисера Сінгера “Люди-Ікс 2”. Цезар каже, що Сінгер заманив його у закуток і змусив виконувати статеві акти перед зґвалтуванням. Хлопцю на той час було 17. У відповідь на судовий позов Сінгер заявив, що бачить так званого “потерпілого” вперше у житті.

Однак, найцікавіше у цій історії те, що режисер заплатить позивачу 150 000 доларів. За що? За те, аби волоканина з судовими засіданнями закінчилась і усі розійшлися мирно. Справа у тому, що Цезар Санчес-Гузман став банкрутом ще у 2014 році і зараз йому потрібні гроші, аби погасити усі борги.
Хто у цьому випадку бреше, Сінгер чи Санчес-Гузман, ми, скоріше за все, так і не дізнаємось. Однак, це звинувачення нанесло чималий удар по кар’єрі режисера. Його кандидатуру було знято з премії “Bafta Awards” за сексуальне зловживання неповнолітніми, а також Сінгера “попросили” із знімального колективу “Богемної рапсодії” через “ненадійну поведінку”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here