Режисер “Богемної рапсодії” звинувачений в педофілії

0
411

Режисер “Богемної рапсодії” Браян Сінгер отримав нові звинувачення в розбещенні неповнолітніх відразу від чотирьох чоловіків. Один з потерпілих заявив, що працював на зйомках фільму Сінгера в 1998 році, і режисер чіпав його за пеніс і гладив по інтимних місцях в гримерці. На той момент жертві Сінгера було 13 років.
Ще двоє чоловіків повідомили, що режисер займався з ними сексом, знаючи, що вони не досягли певного віку (в штаті Каліфорнія – 18 років): одному з молодих людей тоді було 17 років, другому – 15. І нарешті, четвертий потерпілий розповів, що в 17 років він зайнявся з Браяном оральним сексом.
Адвокат Сінгера заперечує всі звинувачення і в черговий раз наголошує, що його клієнт ні разу не був залучений в дії сексуального характеру з неповнолітніми. Це не перший скандал навколо 53-річного режисера, в жовтні 2017 роки він не зміг закінчити роботу над “Богемною рапсодією” через звільнення.

Офіційною причиною кіностудія Fox назвала його необгрунтовану відсутність на майданчику, а Браян пояснив, що їхав до батьків через їх проблеми зі здоров’ям. Але через кілька днів стало відомо про людину на ім’я Цезар Санчес-Гузман, який заявив, що в 2003 році Сінгер його згвалтував. На той момент заявнику було 17 років.
Головна зірка “Богемної рапсодії” Рамі Малек на всі питання журналістів про скандал відповів коротко: він був занадто занурений в роль Фредді Меркьюрі, так що абсолютно нічого не знав про цю ситуацію.
“Наскільки мені відомо, мене розглядали як кандидата на роль ще до того, як запросили Браяна. Я був зайнятий підготовкою до ролі і ніколи не шукав інформацію з цього питання. Про Браяна я знав мало, а про звинувачення на його адресу – взагалі нічого”, – пояснив Рамі після отримання номінації на “Оскар” за роль у фільмі Сінгера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here