Родрігес не зраджував Лопес: “видумана коханка” відповіла на звинувачення

0
553

Після того, як Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес оголосили про свої заручини, друг баскетболіста, 54-річний Хосе Кансеко, звинував майбутного нареченого у зраді Джей Ло. На своїй сторінці у Twitter він повідомив, що Родрігес зраджував співачці з його колишньою дружиною Джессікою. Жінка відповіла на такі звинувачення на своїй сторінці у соціальні мережі.
“Дивлюся “World of Dance” і бачу, як Джей Ло пише повідомлення Родрігесу. Маленька ще не знає, що він зраджував їй з моєю колишньою дружиною Джессікою. Бідна дівчинка не знає, ким він є насправді,” – написав Хосе.
Джессіка не забарилась з відповіддю екс-чоловікові: “Звинувачування Хосе неправдиві. Я знаю Алекса вже дуже давно і не бачила його вже упродовж п’яти років. Я дійсно не спала з ним. Я дружу і з Алексом, і з Дженніфер. А щодо Хосе, то він може продовжувати грати зі своїми друзями-інопланетянами”.

Відомо, що ще наприкінці 90-х баскетболіста Хосе Кансеко звинуватили у домашньому насильстві. Увесь час їхнього подружнього життя Джессіка терпіла постійні зради та побої від нього. Тоді Хосе заарештували, але у якості покарання отримав лише рік умовно. Жінка поділилась подробицями життя з ним у своїй автобіографії. Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес досі не дали ніяких коментарів щодо цього.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here