Секрети модельної стрункості чи ненависницька акція?

0
306

Моделі відвідують фаст-фуд, але їдять там груші. Чи не «основну таємницю худорлявості» наочно продемонструвала одна із янголів Victoria`s Secret – Келлі Гейл. Дівчина умисне навідалась до іменитої мережі ресторанів швидкого харчування «In-N-Out», що у Сполучених Штатах, та привселюдно з’їла свій фрукт.


Втім, такий зухвалий крок пішов не на користь і без того хиткої репутації бренду. Гейл викликала різку критику після публікації серії історій в Instagram у закладі фаст-фуду, де вона зухвало нічого не замовила. Задля такої акції модель навіть пропустила одне зі своїх тренувань.
https://twitter.com/Khadra217/status/1073226080704696321
В соціальних мережах дівчина опублікувала відео зі своєю подругою, у якому відверто зневажає поціновувачів швидкої їжі: «Ми у… In-N-Out? Що ж, сподіваюсь, я не забула прихопити свою грушу». У наступному ролику Гейл запитує свою колегу: «Ви не їсте у In-N-Out? Я теж».


На кількох історіях справа не завершується. Згодом модель нарешті покинула бургерну і розпочала своє пропущене тренування безпосередньо біля закладу із заголовком: «Хто ще тренується в In-N-Out?». Та щедро підлила масла у вогонь зі словами: «Не буду прикидатись, що зараз я привертаю увагу чоловіків. Тому що це не так».


На завершення, зірка отримала доставкою величезний пакунок овочів, щоб нагородити себе за прикладені зусилля. Як результат – користувачі Instagram поділились на два ворожі табори. Одні вбачають у такій акції зневагу та висміювання людей із зайвою вагою, інші – демонстрацію потреби у здоровому харчуванні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here