Середа, 27 Вересня, 2023

Сестра Ембер Херд боялася, що Ембер може вбити Джонні Деппа

Як повідомляє Mirror, колишня начальниця сестри Херд спростувала свідчення Уїтні Енрікес, які та давала в суді у справі Depp vs The Sun.
Дженніфер Ховелл розповіла, що Уїтні поділилася з нею переживаннями, щодо жорстокості Херд і вона не розуміє, чому Джонні мирився з її агресією на свою адресу.
Енрікес заявляла в ході допиту, що п’яний Депп мало не зіштовхнув її зі сходів у своєму будинку в Лос-Анджелесі у 2015 році. За словами Уїтні, Херд сказала: «Не бий мою сестру» і перша вдарила його. Енрікес, також, заявила, що Джонні Депп намагався напасти на Ембер, і нібито бачила, як він вдарив її по голові.

Уїтні Енрікес, за її ж словами, була змушена спати на підлозі в офісі свого боса. Однак Дженніфер Ховелл, той самий бос, спростувала заяву, подавши декларацію до суду США за позовом Depp vs Heard, повідомивши, що «Уїтні, як вона сама заявила в суді Лондона, спала на підлозі офісу свого роботодавця. Я – той самий роботодавець. Те, що вона говорить, не має спільного з дійсністю. Уїтні жила в гостьовій кімнаті, не на підлозі. Вона також розповіла мені, що намагалася зупинити Ембер, коли та почала нападати на Джонні. Уїтні сказала, що коли вона спробувала втрутитися, Ембер мало не зіштовхнула її зі сходів. Вона боялася, що Ембер вб’є Джонні».
Уїтні Енрікес вже встигла відреагувати на декларацію колишньої начальниці: «Це неправда. Заява Дженніфер Ховелл не має нічого спільного з правдою, не розумію, чому вона так сказала».
На даний момент, суд у справі Depp vs The Sun завершено, вердикт буде оголошено не раніше вересня.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles