“Шокував заявою”: українець набив татуювання Путіна на грудях

0
761

Український танцівник Сергій Полунін продовжує підтверджувати свою позицію стосовно підтримки і любові до Росії. Артист балету вкотре написав скандальну публікацію і продемонстрував татуювання на грудях із зображенням очільника Кремля – Володимира Путіна.
Черговий пост Полунін опублікував на своїй сторінці в Instagram. На знімку танцівник з Путіним на грудях і гербом Росії на правій руці зізнається у підтримці країни-агресора.
“Добро має бути таке ж агресивне як і зло!!! Моя любов і підтримка Росії. Любов переможе все”, – написав артист балету. Друге фото з публікації – цитата Мартіна Лютера Кінга: “Той, хто приймає зло без опору – стає його пособником”.
https://www.instagram.com/p/BqpEirrgQdW/
Чому розгорівся скандал за участю Сергія Полуніна?
У свій день народження 20 листопада Сергій Полунін подякував очільнику Кремля. Тоді він переадресував Путіну усі “добрі побажання”, які отримав у свій бік та зізнався, що змалку бачив у російському президенті Володимиру Путіну “світло”. Тому йому незрозуміло, чому до очільника країни-агресора ставляться погано.
Згодом танцівник до скандального тексту додав фото із зображенням обличчя російського лідера на грудях. Примітно, що при цьому Полунін демонструє і татуювання на руці – воно у нього у вигляді тризубу.

Хто такий Сергій Полунін?
Сергій, який родом з міста Херсон, вже у 17 років пішов у великий балет. Тоді його прийняли в трупу лондонського Королівського балету, а через два роки обрали наймолодшим прем’єром в історії. У 22 Сергій “втік” з Королівського балету і відправився шукати щастя і самореалізації в Росії. Згодом про нього дізнались у всьому світі.
У вересні минулого року Сергій Полунін потрапив у список кращих чоловіків 2017 за версією британського журналу GQ. Після цього його часто почали запрошувати до участі в американських кінострічках і в модних фотосесіях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here