Скандал: Кім Кардаш’ян і Каньє Вест використовують двоповерховий Боїнг для приватних перельотів

0
674

Кім Кардаш`ян та Каньє Вест розгнівали захисників екології любов’ю до красивого життя: для довгого перельоту вони зайняли цілий Боїнг 747 – величезний літак, на якому можуть комфортно розміститися 660 осіб. Вихваляючись “літаючим офісом” Каньє, Кардашьян згадала, що з ними подорожує особистий тренер, щоб не втрачати часу і попрацювати з гантелями в кілометрах над землею.

View this post on Instagram

#kimkardashian

A post shared by Red Carpet #Mood (@redcarpetmood) on


У двоповерховому Боїнгу, вартість якого сягає 400 мільйонів доларів, є кілька спалень, обідня зона і кімната для відпочинку. У скільки обійшлося це задоволення і за чий рахунок гуляли Кім і Каньє, точно не відомо, але один переліт через Атлантику на подібному судні коштує не менше 300 тисяч доларів: щоб рейс окупився, має бути зайнято, як мінімум, 150 місць за ціною від двох до десяти тисяч доларів.
Проте, шкоди для навколишнього середовища фанати з’ясували швидко, за що присоромили Кардаш’ян в Твіттері: “Уявіть витрати палива і шкоду екології, коли використовуєте такий гігантський літак для вас двох. Велика кількість вуглекислого газу викинуто в атмосферу, і заради чого? Щоб ви могли понтанутися в Інстаграмі?”.

View this post on Instagram

#kimkardashian

A post shared by Red Carpet #Mood (@redcarpetmood) on


Раніше за подібну розкіш часто діставалося Леонардо Ді Капріо – відомому захиснику навколишнього середовища, який при цьому дозволяє собі приватні перельоти.
Журналісти Daily Mail одного разу підрахували, скільки отруйних продуктів розпаду залишається в атмосфері після пари переміщень Лео по кінофестивалях: брудний слід тягнеться на 8 тисяч кілометрів. З тих пір багато повісили на актора ярлик “лицемір”, але після пари Кардаш’ян-Уест Лео може спати спокійно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here