Скандал між Лесею Нікітюк та Владом Ямою набирає обертів

0
5517

Танцює, «немов лізе на паркан за абрикосами». Ти лише дивишся і пригадуєш, що «забув купити драбину на дачу». «Не бий мене, мамо, мокрими трусами», – у п’ятому сезоні «Танців із зірками» коментарі Влада Ями стали красномовнішими та скандальнішими.
Учасниця танцювального проекту Леся Нікітюк не розгубилась. Спершу «чемно» попросила «закрити рота», згодом – сльози, низькі оцінки і знову сльози. Не останньою краплею у «танцювальній» сутичці став спільний із Бабкіним «хіт» про наболіле. Шоу вийшло яскравим, глядачі у захваті. Але не схоже, що конфлікт між Лесею та Владом вичерпався.

“Я нікого не ображав. Думаю, що богато хто не розуміє значення фрази “закривати ноги”, яку я сказав конкурсантці Лесі Нікітюк. У цьому немає нічого образливого і, не дай бог, вульгарного. Вульгарно — це коли не робити цього. Я завжди намагаюся допомогти, перш за все”, — розповів Влад для OBOZREVATEL.

Не зважаючи на скандал із членом журі та стабільно низькими балами, за телеведучу надзвичайно активно голосують глядачі. Саме завдяки чисельним шанувальникам Нікітюк протрималась до десятого ефіру, який, незмінно, вийде цієї неділі на каналі «1+1».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here