Скандал в Білому домі: репер TI випустив відео з голою “Меланією Трамп”

0
967

Представники Меланії Трамп люто закликають бойкотувати творчість репера TI після появи скандального ролика за участю голої “Меланії Трамп”. У коментарі СNN вони вже назвали відео мерзенним, і воно ганьбить честь Меланії: “Подобається вам це чи ні, вона перша леді. Показувати її в такому світлі – нешанобливо й огидно. Подібні випади тільки посилюють розкол в нашій країні, пора це зупинити”.
У вихідні TI вирішив привернути увагу до виходу свого нового кліпу найефективнішим способом – підключивши політику, оголених жінок і приправивши це забійне поєднання крапелькою скандалу. Ролик з оголеною “Меланією” він виклав в Твіттері з підписом: “Дорогий 45-й, я не Каньє”, натякаючи на те, що не буде таким доброзичливим з нинішнім президентом, як Каньє Уест.

Модель і актриса Мелані Мерді, якій випала честь виконати брудні танці від імені Меланії Трамп, вже висловилася з цього приводу і на зло всім хейтерам назвала свій перфоманс “творчим вибором” та “натхненням для жінок”.
За її словами, вона безстрашно взялася за першу роль в своєму житті, в якій вона мала повністю оголитися, тому що прийшов час голосно заявити про проблему віктимізації жінок і бути сильними.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here