Скандальна блогерша Міро не вважає 52-річну Холлі Беррі сексуальною

0
651

Скандальний блогер Олена Міро в черговий раз дала своїм підписникам поживу для роздумів та обговорень. Вона повідомила, що 52-річна Холлі Беррі виглядає просто відмінно на свої роки. Вона доглядає за своєю шкірою, зубами, у неї чудове волосся.
Проте, в будь-яких публікаціях Олени є “але”. Зараз це “але” полягає в тому, що Холлі не повинна виглядати якось зухвало в свої роки. Адже, коли жінці за п’ятдесят вона вже не може так приваблювати чоловіків, як двадцятирічна молода дівчина, а отже не повинна й намагатися.


Вона може бути привабливою та стрункою, але не більше. А це означає, що їй і не варто мати сексуальний вигляд. Вона назвала Холлі “гаряча бабуся”, але це скоріше іронія і насправді вона не вважає 52-річну Холлі Беррі сексуальною. Однак, дівчина в черговий раз впускає факт того, що вона думає односторонньо. Холлі може виглядати “гучно” або надягати короткі сукні тільки тому, що їй це подобається.

View this post on Instagram

Lazy Sunday ✨✨

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on


Можливо, вона молода душею і прагне це підтримувати. Досить дивно чути про те, що голлівудська зірка прагне до того, щоб її жадали, як каже блогер. Проте, така жіноча потреба, вона  існує в будь-якому віці. Викликати чоловіче бажання можна не тільки за допомогою відвертого сукні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here