Скандальний репер R.Kelly знову під арештом – причини

0
448

Не минуло й кількох місяців, як R.Kelly повернувся до чиказького відділку поліції. Скандальний виконавець реп-музики звинувачений у сексуальному насиллі. Ба більше – у поліцейському рапорті зазначено аж чотири жертви! Трапилось це у п’ятницю ввечері. Тобто, саме тоді про приголомшливі факти почула громадськість.
Інцидент, який не обійшовся без неповнолітніх, відбувся між 1998 і 2010 роками. Жертви зґвалтування на юридичних документах та прес-конференціях позначені винятково ініціалами. Усе цілком анонімно та «без коментарів».


Звинувачувальний акт з’явився лише за кілька днів після того, як «домашнє» відео полонило мережу. З огляду на все, репер R.Kelly брав участь у статевому акті з неповнолітньою дівчинкою, про що засвідчили матеріали із CNN та власне місцеві мешканці Нью-Йорку. Дві тамтешні жінки виступили свідками.
Нагадаємо, ще раніше у бік R.Kelly висувались подібні звинувачення у сексуальному насиллі. Усі вони 25-річної давності та обійшлись без судових засідань. Востаннє дві жінки звернулись до поліції кілька днів тому, звинувативши американського виконавця у зґвалтуванні, коли їм було лише по 15 років.

Втім, у прикрої ситуації є і зворотній бік. Поява ролика у мережі, що ілюструє R.Kelly як сексуального насильника, виявилась не такою вже й раптовою. Подейкують, ще до скандальної публікації репер тривалий час страждав від постійного шантажу. Так чи інакше, виконавець продовжує заперечувати усі звинувачення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here