“Скоро фінал?”: Анджеліна Джолі і Бред Пітт розлучаються вже у статусі неодружених

0
289

З моменту розриву стосунків найвідомішої голлівудської пари минуло вже три роки, однак 55-річний Бред і 43-річна Анджеліна досі займаються процесом розлучення. Не дивно, що навколо їхнього союзу постійно виникає велика кількість чуток та звинувачень, бо це одні з найпопулярніших акторів сучасності. Зараз пара на етапі “роздвоєного судження” щодо шлюбу, тобто їх вже можна називати неодружним та незаміжньою.
Джерело повідомляє, що актори, які були разом більше десяти років, “хочуть продовжувати своє життя і більше не хочуть бути у статусі одружених один з одним”. Анджеліна з Бредом, як офіційно повідомлялось, зустрічались у вересні минулого року і їм вдалося дійти згоди. “Це перший раз, коли вони дійсно зібралися разом, щоб зробити спільну справу після їхньої останньої групової терапії з дітьми”, – повідомляють ЗМІ.

Не зважаючи на те, що їхня вереснева зустріч була успішною, у січні на переговорах до компромісу вони не дійшли. У будь-якому разі Бред і Анджелі дотримуються плану, офіційно встановленого судом.
Одним з ключових моментів є фінансовий, адже величезні статки, нажиті у шлюбі, поділити швидко не виходить ніяк. Ще один виклик для пари – діти та їхнє виховання, яке колишнє подружжя також доволі активно обговорює. У пари є шестеро дітей, троє з яких біологічно їхні, а трьох вони всиновили та вдочерили.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here