Знову проблеми з законом: відомий співак та актор Кріс Браун затриманий після концерту

0
983

Співак був затриманий поліцією після свого концерту в Уест-Палм-Біч, Флорида. Відомо, що в травні на нього подала в суд за згвалтування на вечірці якась жінка, ім’я якої не розголошується. Вона стверджує, що Кріс Браун не дозволяв їй покинути його будинок, а друг Брауна згвалтував її.

В даний час відомо тільки, що ордер на арешт Кріса Брауна виписаний в сусідньому окрузі. Затримання 29-річного співака та актора відбулося в четвер на виході з концертного залу Coral Sky.
Кріс Браун випустив свій дебютний альбом в 16-річному віці в 2005 році. Причому дебютний сингл співака очолив американський чарт. Альбом став двічі платиновим, що підтверджує Асоціація звукозаписної індустрії Америки. Після цього були випущено ще 6 альбомів.

Також, широко обговорювався роман співака з Ріанною. Причому присутня така шокуюча деталь: у 2009 році Браун побив Ріанну в автомобілі, намагався її задушити, після цього втік. За рішенням суду Браун був засуджений до п’яти років умовно та виправних робіт. Також йому було заборонено наближатися до Ріанни ближче, ніж на 50 метрів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here