Співак з Сочі подав до суду на Олександра Ревву, звинувативши його в плагіаті

0
723

Відомий комік нещодавно представив пісню “Чика”, яка є переробленою версією його авторської композиції. Співак з Сочі Руслан Кагарманов має намір судитися зі знаменитим гумористом і естрадним виконавцем Олександром Реввою. Молодий чоловік подав на коміка в суд, звинувативши Ревву в плагіаті. Зокрема, за його словами, автор образу Артура Пирожкова переробив його пісню і, “зіпсував”, представши її під назвою “Чика”.

Хлопець стверджує, що дану композицію він написав ще два роки тому, після чого практично відразу ж опублікував в мережі. Кагарманов вже встиг подати позовну заяву до суду, де вимагає захистити його інтелектуальну власність. Орган правосуддя прийняв позов до провадження і призначив перше слухання у справі на середину липня. Сам артист вже відреагував на звинувачення Руслана Кагарманова.
Він висловив здивування тим, що відбувається і припустив, що маловідомий виконавець просто хоче піару за рахунок відомого коміка. Також нещодавно повідомляли, що фанати розкритикували українську співачку Ольгу Полякову. Композиція “Королева ночі”, на думку багатьох шанувальників її творчості, є нічим іншим, як плагіатом друго пісні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here