Список переможців премії “Греммі” злитий в мережу за два тижні до церемонії

0
457

На офіційному сайті “Греммі” за два тижні до самої церемонії з’явився список переможців премії. Помилка була швидко виявлена ​​та знята на відео, перш ніж адміністратори сайту встигли видалити результати. З ролика ясно, що найкращим записом року стане хіт I like it від Cardi B, а піснею року – Shallow у виконанні Бредлі Купера та Леді Гаги.
У ще одній важливій номінації, “Альбом року”, переможе H.E.R. Також статуетки отримають Arctic Monkeys, Fall Out Boy, Тейлор Свіфт і дует Chloe x Halle, який стане “проривом року”.


Організатори премії дали коментар Billboard і назвали злиту в Мережу інформацію фейком, але не пояснили, як і чому список переможців виник на офіційному сайті. За правилами “Греммі”, імена лауреатів залишаються секретом навіть для самих співробітників Американської академії звукозапису і передаються їм аудиторською компанією Deloitte в день церемонії в запечатаних конвертах.

При цьому аккаунт, який першим повідомив про злиті результати, ймовірно, належить росіянину, на його сторінці в Твіттері є кілька записів російською, а в браузері на відео відкрита вкладка “ВКонтакте”.
Академія вже повідомила про плани вирішити питання в суді і уточнила, що всі збіги з реальними переможцями 61-ї церемонії “Греммі”, яка відбудеться 10 лютого, будуть випадковими.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here