“Неочікувано”: Світлана Лобода влаштувала скандал в аеропорту

0
769

Після Нового року співачка Світлана Лобода з семирічною донькою Євангеліною і маленькою Тільдою полетіла в теплі краї. Там зірка кожен день проводила в тренажерному залі і постила гарячі фото в купальнику. Але тепер прийшла пора повертатися до роботи.

View this post on Instagram

It was my last lesson here?

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

Щоправда, в аеропорту на Лободу чекали неприємності. Після прильоту її не зустріли співробітники авіакомпанії, хоча співачка летіла бізнес-класом і оплатила всі послуги. В результаті їй довелося без супроводу з багажем пішки йти до VIP-залу. І тоді вона вирішила розібратися з представниками авіакомпанії. Випадкові перехожі зняли скандал на телефон, і через кілька годин він розлетівся по Мережі.

“Мені не потрібні вибачення, мені потрібен професіоналізм в роботі. Мені потрібно, щоб мене обслуговували за мої гроші чітко і за правилами. Я виходжу на роботу і відпрацьовую, як в останній раз, а ви приходите і не робите все можливе, щоб мені було комфортно”, – заявила Лобода. Поки офіційні представники співачки ніяк не прокоментували інцидент.

View this post on Instagram

хочу к солнцу ?#авкокругхолода

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

До речі, 17, 18 і 20 січня у Московській області, в залі “Крокус Сіті Хол” повинні відбутися концерти Лободи, які були перенесені з жовтня через хворобу співачки – у зірки були проблеми з нирками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here