Син Гарі Олдмена захистив батька від наклепу

0
820

Оскароносний актор, майстер перевтілення – Гарі Олдмен, нещодавно потрапив під роздачу гнівної екс-дружини. А саме, через кампанію #metoo, яка запроваджена для захисту людей, що постраждали від сексуального насилля.
Минула дружина, акторка та модель – Доня Фіорентіно, звинуватила Гарі у тому, що він домашній тиран, який перетворив її життя на пекло. Ці подробиці вилізли саме перед отриманням актором Оскара.

На захист батька став один з синів Олдмена – Гуллівер. Юнак написав листа до преси, де висвітлив усі подробиці цієї ситуації.
Він зазначив, що матір, яка дала йому життя, мала серйозні проблеми із психікою, він та його брат, багато років були лише пішками у маніпуляціях невротичної особи. Щодо батька, він висловив слова високої поваги, та сказав, що батько – його світло і його Всесвіт. Що нема чистішої людини, ніж Олдмен старший.
Також, він був обурений поведінкою преси, яка дозволила просочитися у світ таким скандальним та хибним подробицям. Тим паче, що конфлікт мав вже десь років 14 давності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here