“Таки здалася”: Кім Кардаш’ян змінить назву свого бренду через скандал з японцями

0
303

Минулого тижня не лише Америкою, а й усім світом промайнула новина про конфлікт супермоделі Кім Кардаш’ян з представниками японської культури. Зірка назвала свій новий бренд спідньої білизни “KIMONO”, що японці ой як не оцінили і влаштували справжній флешмоб у мережі проти Кардаш’ян. Бізнесвумен, як бачимо, тиску не витримала і таки вирішила перейменувати свою лінію білизни.
“Кімоно – це не білизна”, “Kim, Oh No!” (Кім, о Ні) – ці і не тільки вислови писали японці у соціальних мережах під своїми світлинами у національному одязі. Те, що слово “кімоно” тепер у значної частини світу може асоціюватися не з їхньою культурою, а спідньою білизною американської моделі, неабияк зачепило їхні почуття. Відповідно у Instagram та Twitter розгорівся неабиякий скандал.


Спочатку Кім Кардаш’ян заявила, що глибоко поважає японську культуру і не хотіла нікого образити, однак назву змінювати не збирається. Та скандал набув ще більших масштабів, і модель таки здалася й перейменувала свій бренд. У Instagram 38-річна зірка під знімком у цій же білизні пише:
“Бути підприємцем і своїм власним босом було одним з найцікавіших завдань, з якими я зіштовхнулася у житті. Те, що я можу собі дозволити, це лише завдяки спілкуванню з фанами і публікою. Я завжди слухаю, навчаюсь, і дуже ціную те, що мені дають люди.
Коли я оголосила ім’я своєї лінії білизни, я робила це з найкращими намірами. Мої бренди та товари враховують інклюзивність та різноманітність, і після ретельних роздумів я вирішила запускати свій бренд “Solutionwear” під новою назвою. Я скоро зв’яжуся з вами. Дякуємо за розуміння і підтримку завжди.”

View this post on Instagram

Being an entrepreneur and my own boss has been one of the most rewarding challenges I’ve been blessed with in my life. What’s made it possible for me after all of these years has been the direct line of communication with my fans and the public. I am always listening, learning and growing – I so appreciate the passion and varied perspectives that people bring to me. When I announced the name of my shapewear line, I did so with the best intentions in mind. My brands and products are built with inclusivity and diversity at their core and after careful thought and consideration, I will be launching my Solutionwear brand under a new name. I will be in touch soon. Thank you for your understanding and support always.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Шанувальники Кім цю жертву від своєї улюблениці оцінили і навіть зазначили, що відтепер поважають її ще більше. Нагадаємо, що ця лінія білизни від Кардаш’ян призначена для корекції фігури жінок абсолютно різних розмірів, а також доступна у різноманітних відтінках, відповідно до кольорів шкіри.
Раніше модель розповідала, що вже давно мріяла випустити таку продукцію і увесь попередній рік над цим працювала. Та, як бачимо, недолуга назва може змінити багато що: навіть спричинити ворожнечу між цілим народом і однією особою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here