Tekashi69 визнав себе винним у всіх злочинах

0
458

Tekashi69 визнав себе винним за дев’ятьма пунктами, включаючи звинувачення в організації замовного вбивства, крадіжки та наркоторгівлі. За даними The Washington Post, вчора репер повідомив судді про свою участь у злочинному угрупованні Nine Trey з осені 2017 року і про те, що оплатив вбивство члена банди-конкурента заради підвищення свого статусу серед спільників.
Крім того, Tekashi визнав, що продав близько кілограма героїну та інших наркотиків, і приніс вибачення всім, кого торкнулися його дії: “Я прошу вибачення у суду, у всіх, хто через мене постраждав, у моєї сім’ї, друзів і фанатів, яких я підвів”.

Tekashi був затриманий в листопаді минулого року, тоді ж стало відомо про перспективу довічного тюремного терміну. Невідомо, як суддя буде діяти тепер: в кращому випадку, за всі злочини реперу загрожує 47 років за гратами, але, з огляду на співпрацю зі слідством, захист може попросити зменшити суворість покарання.
Протягом наступного року Tekashi продовжить надавати слідчим всю інформацію про угруповання Nine Trey, що підвищує ймовірність замаху на репера. За кілька днів до арешту ФБР вже попереджало Tekashi про погрози на його адресу, що надходять від двох подільників. Винесення остаточного вироку призначено на 24 січня 2020 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here