The Ellen DeGeneres Show стало предметом внутрішнього розслідування після скарг на робочому місці

0
311

Warner Bros. проводить внутрішнє розслідування The Ellen DeGeneres Show після численних скарг на токсичні умови праці.
The Hollywood Reporter повідомляє, що минулого тижня співробітники The Ellen DeGeneres Show відправили електронною поштою службову записку, в якій говориться, що Warner Bros. проведе співбесіду з нинішніми та колишніми співробітниками з приводу їх досвіду на знімальному майданчику ток-шоу. Згадані інтерв’ю проводитимуться групою зі зв’язків з працівниками WarnerMedia і невстановленої «третьою стороною».
Два тижні тому були опубліковані звіти одного з нинішніх та 10 колишніх співробітників, які анонімно стверджували, що піддавалися «токсичному робочому середовищу». Багато людей стверджували, що їх звільнили після того, як вони взяли медичну відпустку та були піддані фаворитизму з боку виконавчих продюсерів, а ще один співробітник заявив, що зіткнувся з мікроагресією.

Еллен Дедженерес ніколи не звинувачували ні в одному з передбачуваних проступків. І хоча жоден з працівників не назвав ведучу ток-шоу, одна людина заявила: «Я думаю, що виконавчі продюсери, що оточують її сказали їй : «Все йде добре, всі щасливі», і вона просто вірить в це.
У той час виконавчі продюсери Ед Главін, Мері Коннеллі та Енді Ласснер розповіли, що вони сприймають претензії «дуже серйозно».
«Ми по-справжньому розбиті горем і шкодуємо про те, що навіть в однієї людини в нашій виробничій сім’ї був негативний досвід. Це не те, ким ми є, і не те, ким ми прагнемо бути, і не та місія, яку Еллен поставила для нас», – продовжили вони. «Нагадаємо, що повсякденна відповідальність шоу Еллен повністю лежить на нас … Ми дуже серйозно ставимося до цього і розуміємо, як багато у світі вчаться тому, що нам потрібно робити краще, ми віддані зроби краще, і ми зробимо краще”.
Сама Еллен ще не розглянула звинувачення. Warner Bros. від коментарів відмовилися.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here