Тілля Ліндеманна запідозрили у новому романі

0
1271

Нещодавно 55-річний фронтмен гурту Rammstein приїхав в столицю, щоб забрати Світлану Лободу з лікарні. Здавалося, цим вчинком Ліндеманн підтвердив роман з співачкою. Однак в Мережі з’явилося спільне фото Тілля і якоїсь дівчини, що дало привід знову заговорити про особисте життя співака.
До недавна Тіллю Ліндеманну приписували романтичні стосунки зі співачкою Світланою Лободою. Більш того, подейкували, що саме Тілль є батьком молодшої дочки Лободи. Самі артисти досі не коментують свої відносини.
А зовсім нещодавно, Ліндеманн приїхав в Москву на виписку Світлани з лікарні, чим дав громадськості зрозуміти, що його зі співачкою пов’язує не просто дружба. “Це, мабуть, любов. Вийшло встати з ліжка о 6:30”, – написала Міра на своїй сторінці в Інстаграмі.


Шанувальники з нетерпінням чекали моменту, коли Лобода привселюдно розповість про роман з Тіллем, але не сталося, як бажалося. Стиліст з Німеччини Міра Ель Ісса опублікувала на своїй сторінці спільне фото з Ліндеманном. Можна було подумати, що співак сфотографувався з Мірою як з однією з рядових фанаток, якби не коментар, який стиліст додала під знімком.
З приводу фотографії шанувальники пари Тілля та Лободи стали ділитися своїми думками: одні вважали, що артисти розлучилися, інші припустили, що Міру та Ліндеманна пов’язує лише дружба і робота.

Нагадаємо, що Тілль Ліндеманн поспілкувався з російськими журналістами і дозволив собі висловитися про особисте. Артист зізнався, що з часом сильно розчарувався в коханні, так як зрозумів, що це світле почуття приносить не тільки радість, але й біль. Крім того, змінилося його ставлення до сім’ї. У свої 55 років він хоче бути вільним і брати від життя все по максимуму.
“З віком мені більше хочеться руху. Нудне сімейне життя не для мене, я не хочу сказати, що сімейне життя це щось погане. Просто я дуже рано став батьком, у мене дві доньки, я не зміг насолодитися своєю юністю в повній мірі. Зараз мені, як тінейджерам, хочеться руху – скакати, стрибати. Діти виросли, все владналося – будинок, собака”, – відверто розповів Тілль.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here