Ціна яку жінка платить сучасна жінка за щастя і спокій

0
1125

Наскільки дорого коштує жінці просто бути жінкою? Підрахуємо. За допомогою не хитрої арифметики визначимо у скільки нам обходяться засоби гігієни та методи контрацепції? А далі, цікавіше.

Депіляції та мамограмми, постійна гонитва за схудненням та стандартами суспільства, таксі, які потрібно оплачувати, коли ми боїмося йти додому у пізній час. Із часом, взагалі, лоскотне питання, ми завжди його витрачаємо на чоловіків, які нас не люблять. Постійне приниження на тему гендерної нерівності, та цей список можно подовжувати бескінечно. Підсумок невтішний.

Так, соціум змушує жінку бути у ритмі життя, і не вимагайте від нас жіночості, коли ви самі створили важкі умови виживання, де треба пробиватися кігтями та іклами. Це не заклик до фемінізму, а лишень спроба привернути увагу на суттєві проблеми із недорозумінням усього ризику, що бере на себе жінка.

А викидні, чи небажана вагітність? Це окрема тема взагалі, яку не прийнято обговорювати і виносити для широкої маси. І нікто дуже не замислюється над психологічними травмами та серйозною статистикою. А вона нікуди не подінеться, якщо її не вирішувати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here