Творці “Аквамена 2” перебувають під тиском шанувальників, котрі хочуть прибрати Ембер Херд з фільму

0
337

У “Аквамена 2” з’явилася нова дата виходу. Але шанувальникам цікаво дізнатися, чи буде Ембер Херд в другому фільмі.
Шанувальники Ембер Херд, хочуть, щоб вона знову зіграла свою роль Мери, але фанати Джонні Деппа хочуть, щоб творці фільму та продюсери замінили її. Багато людей підписали петицію, щоб прибрати Херд з “Аквамена 2”. Ця цифра досягла майже 500 000 підписів.
Таким чином, шанувальники Ембер Херд знаходяться в тяжкому становищі, знаючи, що петиція, підписана проти її присутності у “Аквамені 2”, знаходиться у тренді та налічує велику кількість підписів. Творці фільму, також, знають, що якщо рішення буде прийнято проти більшості, касовий результат для “Аквамена 2” може виявитися не таким, як очікувалося.
Актор “Піратів Карибського моря” Джонні Депп та його колишня дружина Ембер Херд зараз ведуть судову тяганину. Але недавній аудіозапис Ембер Херд змінив хід справи. Тепер люди борються за справедливість для Джонні Деппа під назвою #JusticeforJohnnyDepp.
Запис показав, що Ембер Херд сильно била Джонні Деппа, знущалася з нього та називала його дитиною. Вона також сказала, що кидала в нього каструлі, сковорідки та вази. Коли все це спливло на поверхню, шанувальники почали закликати творців прибрати її з “Аквамена 2”. На їхню думку, побутові насильники не повинні бути присутніми в індустрії розваг.
Остаточне оновлення, пов’язане з присутністю Ембер Херд в “Аквамені 2” у ролі Мери, ще попереду. Фільм вийде в прокат 16 грудня 2022 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here