У мережі з’явились деталі сексуального життя Кардашьян

0
728

Сім’я Кардашьян-Дженнер завжди була у центрі уваги громадськості, так залишається і надалі. Але, що зрозуміло, про сексуальні стосунки усі звикли мовчати. Особливо це стосується «подружніх обов’язків» Кім Кардашьян та Каньє Веста.

Втім, кілька тижнів тому, напередодні виходу чергового випуску про імениту родину, відомий американський репер кинув кілька речень про інтимне: «Я тримав її оголену за горло. Я зробив цю крихітку матір’ю наших дітей». Точніше, такі висловлювання з’явились у мережі начебто з боку виконавця.
Що цікаво, рядки «вирвали» із нового ліричного треку медійники. Незабаром скандальна реп-композиція з’явилась у соціальних мережах, власне на офіційній сторінці в Instagram.

Варто згадати, що не так давно подібна ситуація вже охоплювала мережу. Минулоріч вся злість Каньє ринула на реперів Дрейка та Ніка Кеннона, коли вони спробували полити брудом дружину та матір його дітей – Кім Кардашьян.
Хоча й поки ніякої реакції на неочікуваний трек не було, принаймні з боку культового репера.

Нагадаємо, не так давно скандальний музикант повідомив про свої плани піти у президенти Сполучених Штатів. Каньє Вест зазначив, що реалізує свої політичні амбіції зовсім згодом, у 2024 році. Його рішення неабияк захоплено підтримала одна із сестер Кім Кардашьян – Хлої. Про це свідчить кілька її кадрів із доволі таки екстравагантною кепкою. На ній був надпис: «Каньє у президенти». Хоча й поки це все залишається звичайними обіцянками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here