У Москві жорстоко вбито відомого виконавця шансону

0
827

У Москві жорстоко вбито відомого співака, 34-річний шансоньє Петро Гара кілька днів не виходив на зв’язок. Чим викликав у знайомих та друзів паніку.
У понеділок, 19 лютого, пізно ввечері стало відомо, що в Москві був убитий шансоньє Петро Гара . Про це з посиланням на джерело в правоохоронних органах РФ повідомляє “Лентару”.

Помічник керівника Головного слідчого управління СК по Москві Юлія Іванова повідомила, що 19 лютого в квартирі житлового будинку на Північному бульварі було виявлено тіло чоловіка 1984 року народження з п’ятьма ножовими пораненнями.
За словами джерела, музиканта останній раз бачили в гостях 14 лютого, після чого він не виходив на зв’язок кілька діб. Було прийнято рішення розкривати двері найманої квартири. У ванній виявили труп чоловіка, який помер від трьох до семи діб тому. Порушено кримінальну справу про вбивство. В даний час слідчі встановлюють всі обставини злочину.
Цікаво, що 24 лютого в Москві і 3 березня в Санкт-Петербурзі у шансоньє були заплановані концерти в нічних клубах. Петро обіцяв, що на цих творчих вечорах прозвучать вже знайомі слухачами пісні, та нові, які ніхто ще не чув.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here