“В ліжку з неповнолітнім”: у Мережі з’явилися докази інтимного зв’язку Ардженто з юнаком

0
1071

Західні ЗМІ опублікували знімки та переписку акторки з Джиммі Беннетом. Італійська акторка Азія Адженто, яка заперечує сексуальний зв’язок з 17-річним Джиммі Беннетом, судячи з усього каже неправду.
Так, видання TMZ опублікувало знімок та різні текстові повідомлення між Ардженто та її товаришем, які демонструють, що все-таки інтимні стосунки між ними були. На знімку оголена акторка Азія Ардженто перебуває в ліжку з молодим актором, якому на той час було 17 років, а їй – 37. У розпорядженні порталу також опинилося листування акторки з одним з друзів.

У повідомленнях, які вона написала, після викриття її стосунків з Беннетом, зізнається товаришу, що займалася сексом з неповнолітнім. Проте вона зауважує, що це не було зґвалтування, як ідентифікує це молодий актор.
“Це не було зґвалтування, тому що я була холодною, а він був на мені зверху. Після цього він сказав мені, що я була його сексуальною фантазією з 12 років”, – писала Ардженто у повідомленнях. Також TMZ опублікували записку, яку за словами Азії на ресепшені готелю, де вони зупинялися, залишив Беннет.
“Азія, я кохаю тебе від щирого серця. Я такий радий, що ми зустрілися знову, і я щасливий, що ти в моєму житті. Джиммі”, – йшлося у листі. Ардженто також заявила, що “громадськість не в курсі” і поскаржилася на те, що Беннетт її шантажував.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here