Важко хворого сина Оззі Осборна кинула дружина

0
1162

Дружина сина Оззі Осборна – Джека – раптово подала на розлучення. Новина про це стала повним сюрпризом. Адже мало того, що до цього дня ніхто не чув про серйозні проблеми в цьому сімействі, всього три місяці тому Джек і Ліза стали батьками втретє і, здавалося, були абсолютно щасливі.
Ще більше озадачила всіх сама Ліза, яка в той же день, що подала заяву до суду, розмістила в своєму мікроблозі цікавий малюнок – зображення ока. Вона забезпечила його підписом: “Таємне завжди стає явним”. Це навело пліткарів на підозру про те, що Ліза зловила чоловіка над таємною інтрижкою.
Те, що подружжя розлучається не дуже мирно, пубічно підтверджується тим, що дружина Джека зажадала з нього не тільки аліменти, але оплату всіх її судових витрат. Добре ще, що вона попросила не одноособову, а спільну опіку трьох дочок, народжених у шлюбі з Джеком.

Найсумніше в цій історії те, що син Осборна важко і невиліковно хворий. У 2012-му йому поставили страшний діагноз – розсіяний склероз. Це захворювання центральної нервової системи, поступово приводить до повної інвалідності, а пізніше – до смерті.
Діагноз був йому поставлений незабаром після народження його старшої дочки – Перл. Коли у Джека виявили цю хворобу, він заявив: “Цей діагноз повністю змінив моє життя. Я зрозумів, що просто не можу дозволити собі втрачати ні хвилини часу даремно … ”

Можливо, тому й Джек, який зіграв весілля з Лізою на Гаваях в 2012-му, не став відкладати подальше створення сім’ї та дітей. Після того, як лікарям вдалось добитись відносної часткової стабілізації його стану,Ліза народила йому другу доньку Лиза — Енді Роуз. А відносно нещодавно, у Джека зявилась третя дитина — донька Мінні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here