“Відбила чоловіка?”: довкола Софії Ротару розгорівся скандал

0
2112

Софія Ротару, здається, закрутила новий роман, який важко тримати в таємниці. Легендарна українська співачка Софія Ротару часто привертає увагу шанувальників до своєї персони. Так, 72-річну артистку запідозрили в бурхливому романі з молоденьким виконавцем, екс-солістом групи “Турбомода” Олександром Поповим.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by София Ротару / Sofia Rotaru (@sofiarotaru.official) on


Варто зазначити, що чоловік також є колишнім коханим Тетяни Буланової. Сам співак просто обожнює Ротару, а якось заявив, що любить Софію Михайлівну з дитинства. Пару років тому навіть зробив їй пропозицію руки і сердця, а різниця в 33 роки – всього лише дрібниці.

View this post on Instagram

Коснувшись и обняв меня , я остолбенел и просто улыбнулся. Вокруг не было почти никого у гримерки , и вопрос послушай -послушай кто сейчас поет , не прозевать бы мой выход на сцену я смотел и утопал в этих красивых глазах не слыша вокруг ничего ! София Ротару @sofiarotaru.official ❤ Вчера #славянскийбазар #витебск #сашапопов #александрпопов #глуск#железнодорожный #балашиха #люберцы#реутов #турбомода #группатурбомода #sashapopov #aleksandrpopov #glusk #краски #софияротару #софия #ротару #молдавия #молдова #группакраски

A post shared by Саша Попов (@sashapopov911) on


“Сашко останнім часом часто їздить в Київ. Йому пощастило – у нього білоруський паспорт, тому в’їжджати на територію України він може безперешкодно. Там він днює, і ночує. А коли в нього запитують, що робить в Києві, лише посміхається у відповідь”, – зізнався інстайдер. А нещодавно сам артист виклав спільне фото з Ротару, зізнавшись артистці в теплих почуттях. Хоча, звичайно, самі зірки поки нічого не коментують.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here