Відомий соліст вдарив жінку фотографа

0
723

Учасник гурту Queens of the Stone Age, під час концерту в Лос-Анджелесі вдарив жінку фотографа.
Челсі Лорен розмістила відеоролик у соціальних мережах, який показує, що Хомм відбиває її камеру, бо вона проводила зйомку занадто близько до сцени.
У заяві Хомм вибачився і сказав, що він ніколи навмисно не завдає шкоди комусь.
“Я побачила як він підходить до краю сцени, тому приготувалася зробити фото”- сказала вона. “Він подивився прямо на мене, відвів ногу назад і наніс удар мені в обличчя”. Після інцеденту дівчина подала заяву до поліції.

Пані Лорен опублікувала запис в Інстаграмі разом з двома фотографіями, які вона зробила за кілька секунд до інциденту. Вона сказала, що її брову було пошкоджено, і має сильний біль у шиї.
Після заподіяного Хомм прокоментував: “Я просто хотів би вибачитися перед Челсі Лорен, у мене немає приводу чи причини, щоб виправдовувати те, що я зробив. Мені дуже шкода, і я сподіваюсь, що в тебе все впорядку. У моєму житті було багато помилок, і остання ніч точно була однією з них”.
Проте вибачення викликали критику деяких користувачів Twitter, зокрема друга пана Хомма, відомого шеф-кухаря Антонія Бурдайна, який назвав його “слабким”.
Хомма не перший раз критикували за поведінку на сцені. У 2008 році він був звинувачений у тому, що погрожував вдарити шанувальника в обличчя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here