“Він не змусить мене мовчати!” – Ембер Герд відповіла Джонні Деппу

0
426

Акторка Ембер Герд прокоментувала ситуацію з її колишнім чоловіком, 55-річним Джонні Деппом, який стверджує, що вона брехала про те, що є жертвою домашнього насильства. Після судового позову Деппа про наклеп, в якому він заявив, що звинувачення Ембер проти нього в побутовому насильстві є «містифікацією» і почав вимагати 50 млн доларів. Адвокатська команда актриси відповіла від її імені.
“Ця легковажна дія –  остання з неодноразових зусиль Джонні Деппа стулити рота Ембер Герд. Вона не буде мовчати. Дії Деппа доводять, що він не може сприйняти правду про свою жахливу поведінку. Поки що він здається пекельно схильним до  самознищення.
Але ми переможемо в цій безпідставній справі і припинемо переслідування Ембер з боку Джонні Деппа та його команди юристів,” – прокоментував адвокат актриси Ерік Джордж.

У свою чергу, адвокат Деппа Адам Вальдман не забарився з відповіддю: “Навряд чи ми маємо намір стулити рота пані Герд – навпаки, ми хочемо справедливого суду. Ми з нетерпінням чекаємо демонстрації відео, фотографій, свідчень очевидців, щоб врешті-решт розставити усі крапки над “і”.
Нагадаємо, пара разом з’явилася на публіці у 2014 на врученні премій “Золотий глобус”. У 2015 мережу “сколихнула” інформація про їхнє одруження, однак вже через рік вони розійшлися, так як Ембер заявила про неконтрольовану агресію Деппа і про те, що стала жертвою домашнього насильства.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here