“Він п’яний?”: Філіпа Кіркорова розкритикували за концерти у Криму

0
1410

Російський естрадний співак, місцевий “король поп-музики” Філіп Кіркоров засвітився з концертами в окупованому РФ Криму, чим спровокував користувачів мережі на критику.


Так, Кіркоров виступив в трьох курортних містах: Феодосії, Євпаторії та Ялті. Знімки та відео з концертів епатажного артиста поширили фанати в соціальних мережах.

View this post on Instagram

#киркоров

A post shared by Kakorina Anastasiya (@___anastasiya__key___) on


Виступи відбулися 16, 17 і 19 серпня. Філіп традиційно вів себе розв’язно на сцені, за що його засудили користувачі мережі.
https://www.instagram.com/p/BmrPX6hlxwX/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control
Деякі припустили, що Кіркоров виступав в нетверезому стані, а також розкритикували його фігуру, зазначивши, що співак помітно погладшав.

View this post on Instagram

Сейчас на Первом Канале @1tv в эфире мой любимый фильм про трагическую судьбу лайнера «ТИТАНИК», столкнувшийся с Айсбергом 15 апреля 1912 г.,он утонул за считанные часы в Атлантическом Океане, а вчера вечером мы с @vjkatyaguseva , на берегу Чёрного моря,почувствовали себя на мгновение главными героями этой эпической киноленты, правда со счастливым финалом для нас, посетив Парусное учебное судно «ХЕРСОНЕС»-. Единственный в мире парусник альбатрос, прошедший мыс Горн под одними парусами. из серии самых быстрых парусников в мире. Капитан судна Тесленко Дмитрий Сергеевич капитан учебного парусного судна "ХЕРСОНЕС" ,лично провел для нас экскурсию. Фото и видео на капитанском мостике все было как в кино, за что ему и его команде от нас большая благодарность, и сегодня, 19 августа,мы в полном составе нашей команды ШОУ «Я» ждём с ответным визитом Капитана и его команду к нам на экскурсию ,за кулисы и на само шоу «Я» в Ялте, в легендарный Концертный Зал «ЮБИЛЕЙНЫЙ»! Вот так вот ,на этом примере ,выглядит дружба МОРФЛОТА И Э
СТРАДЫ??⚓️✌️ Video&photo by @phot.on Look by @dolcegabbana @stefanogabbana

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on


Крім цього, сам Філіп також повідомив на своєму акаунті в Instagram про своє перебування на анексованому півострові, розмістивши кілька постів з відповідними відмітками геолокації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here