“Виправив обкладинку”: Джим Керрі намалював Трампа який б’є дитину-мігранта (ФОТО)

0
721

За версією Times, президент запрошував дівчинку в США, а за версією актора, давав їй правові гарантії “ногами” і “кулаками”.
У США противники політики Дональда Трампа часто критикують за його міграційну політику і роботу служб щодо незаконно приїхавших в США сімей. Іноді навіть буває, що у батьків забирають їх дітей-мігрантів і поміщають в спеціальні установи на деякий час. Звичайно це все відбувається через низку встановлених законів і правил, а не за бажанням Трампа.
У підсумку, багато зірок і знаменитості звертаються до Трампа з критикою і проханням виправити ситуацію. Осторонь не залишився й культовий актор та комік Джим Керрі.
Нещодавно Керрі опублікував у себе в Twitter малюнок з підписом: “Я виправив скандальну обкладинку журналу Time. Так краще, не дякуєте “. Варто відзначити, на оригінальному зображенні Дональд Трамп добродушно стояв біля маленької дитини, що плаче. На верху був підпис: “Ласкаво просимо в Америку”.
Джим Керрі вирішив використовувати інший напис: “Ось вам ваші правові гарантії”, – змінивши доброго Трампа на злого, при цьому президент б’є дитину-мігранта в обличчя ногою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here