“Як це трапилось?”: Кеті Перрі звинуватили у сексуальному насиллі

0
526


За останні місяці культова американська поп-виконавиця Кеті Перрі не вперше потрапляє до виру скандалів. І щораз не з порожнього місця, так би мовити. Того разу справа дійшла до плагіату, зараз же зайшла мова про те, що знаменитість може бути причетна до проступку сексуального характеру. Принаймні, актор та модель Джош Клосс, який раніше знявся у кліпі зірки до треку «Teenage Dream», поскаржився на її неприйнятну поведінку.
Неприємності торкаються життя знаменитості невпинно. Чи то справа рук хейтерів, чи прикрий збіг обставин, але прикрі сторінки із життя Кеті Перрі вмить стали надбанням громадськості. Цього ж разу зірку звинуватили у насиллі сексуального характеру. Жертвою поп-діви став знатний актор, Джош Клосс, який раніше працював на неї у рамках одного із кліпів. Втім, лише сьогодні чоловік вирішив зізнатись про прикрий випадок світу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#plastic #watch @plasticwatchz

Публикация от Joshkloss (@iamjoshkloss)


На щастя, ситуація вичерпалась соромом та збентеженням з боку власне моделі. Хоча й співачка не опинилась у виграшному положенні. За переказами Джоша, Кеті Перрі як його начальниця завжди ставилась до нього із зверхністю та прохолодою. Принаймні, при сторонніх особах. Один на один знаменитість завжди проявляла неабияку люб’язність, і цього Клоссу було більш ніж достатньо для злагодженої роботи на знімальному майданчику.
Менше з тим, після прем’єри кліпу щось пішло не так. Актор розповідає, що одного разу, на вечірці, що була приурочена до дня народження, він з’явився із Кеті Перрі, щоб познайомити її зі своїм близьким другом, якого завжди захоплювала творчість поп-зірки. Ситуація ж зіграла не на руку Джошу.

«Коли я побачив її, ми обійнялись і вона все ще мені подобалась. Але коли я повернувся до неї спиною, щоб представити свого друга, вона стягнула мої плавки Adidas і труси, щоб показати усім довкола мій чл*н», – нарешті наважився зізнатись світу Клосс. Втім, поведінка Кеті Перрі ніколи раніше його не насторожувала, про що він пошкодував згодом.
Зірка не тільки запрошувала свого партнера по знімальному майданчику до стриптиз-клубів, але й бачилась із ним одразу після офіційного розлучення зі своїм зірковим чоловіком, Бредом Расселом. Саме тоді, під час однієї із таких зустрічей, співачка й здійснила дивакуватий акт сексуального характеру. Зараз же актор додає, що «розповідає це, щоб довести, що жінки, у яких є влада, такі ж потворні, як і чоловіки».
Хоча й представники горе-знаменитості заборонили Джошу обговорювати бодай щось, що стосується його спільно проведення часу із Кеті Перрі, він знехтував усім та вирішив розповісти світу правду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here