”Єврейські гроші” і вибачення ЛеБорна Джеймса

0
406

ЛеБорн Джеймс, американський професійний баскетболіст, який грає зараз за команду ”Лос-Анджелес Лейкерс”, нещодавно в інстаграм-сторіс виклав селфі та цитату із пісні ”ASMR” репера 21 Savages. ”Ми отриали ці єврейські гроші і все коширно.” підписав фото Джеймс, яке поширив цих вихідних.  Кількість його підписників налічує близько 46 мільйонів і сама цитата викликала неоднозначну реакцію в його аудиторії .
Джеймс вибачився: ”Якщо я когось образив, то прошу вибачення.”. ЛеБорн каже, що регулярно постить цитати із пісень, які слухає в машині. Також він додає: ”Фактично я думав, що це звучало як комплімент, але очевидно, що багато людей сприйняли це зовсім інакше.”


Журналіст, Дарен Ровелл написав такий твіт: ”Як я очікував, минулого вечора ЛеБорн вибачився за те, що він міг когось образити когось. Це була важка дискусія вчора, але зі сторони ЛеБорна було досить не обдумано розміщувати таку цитату, особливо із великою аудиторією. Чи звільняє цитування від відповідальності за слова? Я б сказав, що ні, особливо, коли у тебе 45 мільйонів підписників.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here