Замах на Джуссі Смоллетта: справа рук «послідовників» Трампа

0
423

Скандальні новини вмить полоняють мережу. Особливо, якщо це стосується питання ненависництва до рас та соціальних меншин. Насилля на додачу – і галас не вщухне через місяці. «Поліцейська» держава США вкотре стала жертвою власних же правил. Не обійшлось без Дональда Трампа й побиття відкритого гомосексуала (і темношкірого!).
Прикрий інцидент трапився ще на початку року, коли головний актор серіалу «Імперія» подався до чергових зйомок, що проводились у Чикаго. Здавалось би, нічого не передвіщало біди. Але раптово на Джуссі Смоллетта напали двоє невідомих. Актор став жертвою ненависті.

Петля на шиї, штовханина у провулку та невідома хімічна суміш на голові знаменитості. Насилля на расовій підставі справа не унікальна. До тих пір, поки це не зачіпає відомих людей та політики нинішнього президента Сполучених Штатів.
За словами постраждалого, нападники одразу втекли. Під час акту «ненависті» обоє вигукували гомофобні образи. Не забарились пригадати також відому акторську роботу Смоллетта, серіал «Імперія», у якому він не приховує власну орієнтацію.


«Повернемо Америці бувалу велич», – а звідси детальніше. Такі гасла з боку насильників вкотре підтвердили гомофобне спрямування політики Дональда Трампа, яскраво проілюструвавши його «послідовників». Що цікаво, незадовго після замаху кілька поліцейських прокоментували ситуацію доволі таки у скандальному контексті.


Джуссі Смоллетт сам підлаштував напад – вирок експертів із криміналістики. Поліція Чикаго гадає, що актор проплатив прикрий інцидент з метою спаплюження репутації американського уряду. Справа поки відкрита. Відтак, країна поділилась на два ворожі табори. Не обійшлось також без інших світових зірок, що висловили свою підтримку в адрес постраждалого артиста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here