Зіркового борця за права ЛГБТ звинуватили у криміналі

0
438

Ніхто не скасовував того факту, що до сьогодні Сполучені Штати є державою поліцейською. Відтак, у країни із демократичними ідеалами навіть у ХХІ столітті панує анархія, тільки-от у сфері правоохоронних органів. Про це знає кожен, але знаходяться й такі, що намагаються цьому бодай якось протидіяти.
Серед них – не такий вже й відомий актор, що зіграв свою «лебедину» роль у серіалі «Імперія». Він, темношкірий представник ЛГБТ-спільноти Джусі Смоллетт, осягнув буквально таки миттєвої популярності завдяки чи не найгучнішому на сьогодні скандалу серед зіркового бомонду.

Хтось стверджує, що основною метою актора була зовсім не охорона власних прав. Те, що напад двох протрампівських гомофобів на Смоллетта був проплачений – поліція уже з’ясувала. Питання в іншому. Наклеп це чи елементарна дурість задля швидкої слави? Чи, можливо, причина закладена глибше. І актор всього лише прагне підкреслити вади американського суспільства у рамках нетипового скандалу.
Так чи інакше, як би не старалась студія Sony, Джусі Смоллетта офіційно звинувачено у фальсифікації злочину на основі ненависті. Тож, у залі суду актору було пред’явлено список із шістнадцяти порушених ним статей законодавчого права. Втім, адвокат звинуваченого Марк Джерегос назвав судове рішення «мстивим» актом і «результатом судового переслідування».

В офіційному повідомленні від обличчя підсудного мовиться: «Факт звинувачувального акту не був несподіваним. Ми знали, що немає жодного шансу виставити свої докази на противагу слідчій справі поліцейських. Це вимушений мстивий акт та ні що інше, як відчайдушна спроба відволікти громадськість від внутрішнього розслідування».
Також підзахисна сторона додає, що поліція Чикаго не обійшлась без втручання в особисте життя кіноактора та фальсифікації медичних довідок. До того ж, Джусі неуклінно говорить про власну непричетність до криміналу.

Нагадаємо, минуло місяця знаменитість було звинувачено у порушенні громадського правопорядку, а також у причетності до кримінального злочину. Звільнили з-за грат Джусі його ж роботодавці, оплативши заставу у розмірі ста тисяч доларів.
Наприкінці січня Смоллет повідомив, себто став жертвою двох ненависницьких нападників, які вигукували гомофонні та расистські гасла. Втім, чиказькі детективи згодом вирішили, що справа нагадує фальшивку. А актор всього лише спробував «набити собі ціну».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here