Знову нерівність між чоловіками та жінками у Голівуді

0
740

” Це найбільш незгладимий та страшний день мого життя” – каже Мішель Уїльямс для журналу Elle.

З приводу нерівностей між жіночою і чоловічою статтю Голівудом розповсюдилися балачки, і вже не перший місяць акторки байкотують та воюють за свої права, вибиваючи місце  під сонцем, неначебто, мало їм своїх мільйонів.
На цей раз жертвою  стала Мішель Уїльямс, як вона вважає, що з нею повелися несправедливо. А, сіль питання полягає в тому, що її патнер по знімальному майданчику Марк Уолберг, отримав більше грошей ніж вона, за виконану роль у фільмі ” Усі гроші світу”, хоча працювали вони однаково.

Та ще й на додаток перед зйомками фільму, з ролі зняли Кевіна Спейсі, бо як виявилося, він теж мав проблеми із сексуальними збоченнями та домаганнями. Голівуд показився, любі друзі!

Жінки стоять твердо на своєму. Цим самим Уїльямс домоглася того, що її партнер з фільму Уолберг перерахував гроші на її рахунок у розмірі 1,5 мільйони, звичайно ж зелененьких доларів. Це радує, але у чому тоді полягає суть акторського майстерства? Нехай тоді всі отримують гроші однаково: коміки стенд-апу та актор, що потом і кров’ю напрацьовував досвід. Є над чим поміркувати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here