“Знову подруги!”: Кайлі Дженнер і Джордін Вудс помирилися

0
575

Після неймовірного скандалу, який нещодавно прогримів мережею та всією Америкою, подруги, мільярдерка Кайлі Дженнер і модель Джордін Вудс, знайшли спільну мову і, здається, помирилися. Справа у тому, що Трістан Томпсон, чоловік Хлої Кардаш’ян – сестри Кайлі – зрадив дружині з 21-річною моделлю Джордін. Парочку помітили на одній вечірці. Через цю ситуацію подруги дуже посварилися. 
І ось, здається, дівчата возз’єдналися і відновили свою дружбу. Журналісти помітили їх за сніданком у ресторані і зазначили: “Це виглядало дуже невимушено, вони розмовляли як давні подруги”. Ця зустріч була першим “фізичним” контактом дівчат. Хоча і старі зв’язки ще повністю вони не відновили, однак фактом залишається те, що вони переписуються і вже навіть зустрілися.

Одразу після того, як у кінці лютого вибухнув скандал, 21-річна Джордін Вудс виїхала з гостьового булинку Кайлі та переїхала у свій маєток “Hidden Hills”. Поки що ніхто не говорить про подруг, які знову такі близькі, як раніше, але є великий шанс на відновлення стосунків.
“Для Кайлі це все ще складна ситуація”, – повідомляє близьке до актриси джерело. – І ніхто насправді не тисне на неї. Її родина знає, що вона контактує з Джордін. Вони дозволяють Кайлі самостійно розібратися з цим”.


Новину про зраду баскетболіста Томпсона Хлої Кардаш’ян досі обговорює весь Інтернет. Їх дуже сильно пов’язує однорічна донька. Одне з близьких до знаменитості джерел стверджує: “Хлої стає краще щодня, але це не більше, ніж просто прийняття того, що сталося. Кайлі любить Джордін, але й вона любить свою сестру, Хлої, і майбутнє цієї дружби прямо пов’язане з щастям Хлої”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here