“Знову разом?”: дружина Бібера відреагувала на чутки про Гомес

0
487

Не встигла Селена Гомес виписатись із психіатричної клініки, як світ запідозрив співачку у романі із її же екс-коханцем Джастіном Бібером. Байдуже, що артист зайнятий плануванням весілля із супермоделлю Гейлі Болдвін. Хейтери підхопили чутки та змусили наречену поп-зірки дещо занепокоїтись, про що свідчить її емоційна реакція у мережі.
За незрозумілих обставин, мережа знову заговорила, себто Селена Гомес і Джастін Бібер «створені один для одного». У вирі турбот, Гейлі Болдвін не змогла довго мовчати і вирішила висловити своє бачення на ситуацію. Висловила, закрила рота інтернет-тролям та одразу видалила усе написане із надією, що ніхто не помітить. Але хтось таки помітив. Ба більше – наробив скріншотів та перетворив «ляп» на новину.

Вичерпалось терпіння у Болдвін вчора ввечері, тоді ж супермодель нарешті відреагувала на полеміку, себто саме вона зруйнувала доленосний зв’язок між Селеною Гомес і Джастіном Бібером. Що дивно, дівчина одразу ж видалила провокативний пост, точніше – висловлювання у сторіс. Тим не менш, підписники встигли усе ретельно вичитати.
«Ми – дорослі люди, які надто заклопотані, щоб марно витрачати час на пояснення чогось комусь. Тож, можете залишити свої божевільні фантазії позаду. Я не збираюсь тут сидіти і дозволяти навіженим незнайомцям намагатись сказати мені бодай щось про мого чоловіка», – різко заявила Гейлі Болдвін, «майже дружина» Джастіна Бібера.


Так чи інакше, чутки стосовно Джастіна Бібера та Селени Гомес зародились небезпідставно. Раніше цими днями шанувальники зауважили, що на музичному фестивалі «Коачелла» колишні партнери таки зустрічались, хоча й на кілька хвилин. Прикро, але мало хто бере до уваги, що музикантам доводилось обговорювати певні аспекти концертної програми.
У будь-якому разі, подібні чутки з’являються не вперше. І, що не складно спрогнозувати, далеко не востаннє. І Джастін Бібер, і його новоспечена дружина неодноразово пояснювали, що це все маячня. Втім, Гейлі Болдвін ніколи раніше не висловлювалась настільки агресивно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here