Звинувачений в педофілії Вуді Аллен подав до суду на Amazon Studios

0
491

Вуді Аллен зажадав компенсації у студії Amazon за відмову від випуску його нового фільму. Причиною стали звинувачення в розбещенні режисером його семирічної прийомної доньки Ділан Ферроу.
Вчора режисер подав судовий позов, в якому вимагає виплатити йому 68 мільйонів доларів за порушення угоди. Ще в серпні 2017 року Amazon Studios давали добро на вихід стрічки “Дощовий день в Нью-Йорку” з Селеною Гомес і Тімоті Шаламовим у головних ролях.
Фільм був знятий, змонтований і готовий до випуску, але в червні 2018 все зірвалося. Аллен зажадав у студії пояснень, на що отримав коротку відповідь: причина в спірних висловлюваннях режисера та звинуваченнях в педофілії. Amazon мав стати дистриб’ютором ще трьох фільмів Вуді, але ця домовленість також була порушена.

Нагадаємо, що раніше The New York Times з посиланням на декількох актрис повідомила про сексуальні домагання Вайнштейна. Він пропонував посприяти у кар’єрному зростанні за близькість з ним. Пізніше про домагання розповіли актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу. Харві Вайнштейн заперечує, що примушував жінок до сексу. Після цього Weinstein Company звільнила Вайнштейна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here