10 речей про Меган Маркл та Принца Гаррі, яких ви не знали

0
650

Зустрілись на побаченні наосліп 
Пара розкрила цей факт в офіційному відео з нагоди їхніх заручин. Їх двох звів спільний друг.

Обидвоє не знали абсолютно нічогісінько одне про одного перед тим, як зустрітись
В інтерв’ю з нагоди заручин, Принц Гаррі та Меган розповіли, що взагалі нічого не знали  одне про одного перед їхнім першим побаченням. Принц навіть не чув про Меган Маркл і не був знайомий з її роботою на зйомках в телесеріалі “Suits” (“Форс-мажори”).

Меган у ролі Рейчел Зейн в серіалі “Suits”

Меган погодилась на побачення з Принцом Гаррі тільки після того, як переконалась, що він “хороший”
Акторку, а тепер вже герцогиню Сассекську, абсолютно не хвилювало королівське походження Гаррі, і єдине, що вона хотіла знати – лише одну річ: “Чи він хороший?”.

Гаррі знав, що Меган була “саме тією” вже на першому побаченні
Під час офіційної фотосесії з нагоди заручин, Принц Гаррі якось розповів фотографам, що він одразу знав, що Меган була тією самою “з першої ж миті нашої зустрічі”.

Вони остаточно закохалися одне в одного під час мандрівки по Африці з наметами, що було їхнім третім побаченням
Принц Гаррі знав, що йому буде важко пізнати Меган під прицілом камер медій, тож вони вишмигнули до Африки, щоб провести час наодинці. Під час мандрівки з наметами “під зорями” вони й закохались одне в одного.

Перед тим, як повідомити офіційно, Меган та Гаррі прозустрічались 6 місяців
Перед тим як заручитись, Меган розповіла про їхні стосунки виданню “Vanity Fair”:
“Ми просто двоє людей, котрі закохані і є дуже щасливими. Ми тихо зустрічались близько шести місяців, перед тим, як це стало новиною, і я працювала увесь той час. Єдине, що змінилось – людське сприйняття. Але нічого не змінилось у мені. Я та ж сама людина, якою й була, я ніколи не мінялась, особливо в залежності від того, з ким мала стосунки”.

Королева Єлизавета ІІ полюбила Меган Маркл одразу
З грудня 2016 року, Меган Маркл та Принц Гаррі зустрічались три місяці (наскільки вже знала громадськість), і виявилось, що Королева Єлизавета ІІ “повністю підтримала” Меган та була щаслива бачити Гаррі в щирих стосунках наповнених коханням.

Гаррі зробив пропозицію Меган коли вони “смажили курку”
В офіційному інтерв’ю з нагоди заручин Принц Гаррі розповів, що зробив пропозицію Меган під час одного з “затишних вечорів” в їхньому котеджі. В той час, коли вони готували курча, Гаррі просто став на коліно і освідчився Меган.

Перстень, який красується на безіменному пальчику Меган Маркл, прикрашений двома діамантами з колекції коштовностей Принцеси Діани
Принц зробив пропозицію Меган в листопаді 2017 року. У цьому йому допоміг перстень з трьома камінцями, дизайн якого Гаррі придумав сам. Великий центральний камінь був привезений з Ботсвани, а два маленьких камінці обабіч були взяті з персональної колекції Принцеси Діани.

На їхнє перше побачення Меган одягла синю сукню
Як повідомлялось раніше, Меган, за давньою весільною традицією, мала на весіллі при собі “дещо синє”. Цим “дещо” виявився клаптик сукні, котру Меган Маркл одягла на перше побачення з Гаррі. Синя матерія була вшита у весільну сукенку, як символ міцного кохання пари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here